Loft Optyk
O nas - Loft Optyk

O nas - poznaj zespół Loft Optyk

Nasz zespół specjalistów to wykwalifikowani optometryści, ortoptyści i terapeuci widzenia, gotowi zatroszczyć się o Twoje oczy. W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi z zakresu badań wzroku oraz terapii widzenia. Dbamy o każdy detal, ponieważ Twoje zdrowe oczy są dla nas priorytetem.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że nie jesteśmy tylko salonem optycznym. Jesteśmy miejscem, w którym profesjonalizm idzie w parze z serdecznością i zrozumieniem. Nasz zespół nie tylko posiada najnowsze umiejętności i wiedzę w dziedzinie optyki, ale także angażuje się w indywidualne potrzeby każdego klienta. Zależy nam na tym, abyś poczuł się komfortowo i pewnie, korzystając z naszych usług.

W LOFT OPTYK stawiamy na przytulny klimat, który sprawia, że wizyta u nas to nie tylko rutynowe badania, ale również chwila relaksu. Nasz kącik kawowy to idealne miejsce na chwilę oderwania się od codziennych zmartwień, podczas której możesz skupić się na aromatycznej kawie, dobrej książce czy rozmowie z przyjaciółmi. Przytulny klimat naszej kawiarenki tworzy atmosferę sprzyjającą relaksowi, co sprawia, że wizyta w naszym salonie staje się kompletnym doświadczeniem dla zmysłów. To miejsce stworzone z myślą o Twoim relaksie, nie tylko po badaniach czy w oczekiwaniu na nowe okulary.

Zapraszamy Cię do doświadczenia unikalnej atmosfery i profesjonalizmu, tutaj z pasją i zaangażowaniem będziemy troszczyć się o Twój wzrok.

Poznaj nasz zespół

Justyna Pawłowska

Justyna Pawłowska

Optometrystka NO21810, Optyk okularowy PNO67792

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunkach Optyka okularowa z elementami optometrii oraz Optometria. Zajmuje się doborem korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych. W swoim rozwoju stawia na stałe podnoszenie kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Magdalena Nowakowska

Magdalena Nowakowska

Optometrystka i Ortoptystka

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku Biotechnologia. Zajmuje się diagnozą i rehabilitacją narządu wzroku. Prowadzenie ćwiczeń ortoptycznych łączy z zamiłowaniem do pracy w salonie. Stale udoskonala swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych.