Loft Optyk
Oprawy okularowe

Nasze Marki

Lulu Castagnette

To francuska marka, która powstała w roku 1979, rozpoczynając swoją przygodę na rynku od produkcji odzieży. Znakiem rozpoznawalnym tej marki jest pluszowy miś, który zwykle zaakcentowany jest w serii Enfant w części zausznika – wewnętrznej lub zewnętrznej. Dziś LuluCastagnette Enfant jest marką rozpoznawalną wśród wszystkich, cechując się zabawą formą ale i naturalnością. Kształty, kolory dedykowane są nie tylko dla dzieci i nastolatek ale i kobiet, poszukujących czegoś na przekór nudzie.

Caroline Abram

Caroline Abram to francuska projektantka ekskluzywnych okularów korekcyjnych i słonecznych. Marka słynie z unikalnych wzorów, luksusowych materiałów i dbałości o detale. Artystka zdobywa uznanie w świecie mody i branży optycznej, projektując eleganckie oprawy cechujące się innowacyjnością i kreatywnością.

Talla

Linia okularów dla mężczyzn, której założycielem i duszą jest projektant Gianluca Gualandi. Czerpie inspirację z życia i podróży. Oprawy są oryginalne, stylowe, dodające szlachetności i elegancji. Znajdziemy tu szeroki wybór kształtów i kolorów.

Vogue Eyewear

Chociaż nazwa Vogue, kojarzy nam się najbardziej z nazwą popularnego czasopisma modowego. Powstała w 1973 roku, produkując okulary dla kobiet, które chcą podążać za współczesnymi trendami. Okulary tej marki łączą luksus z miejskim stylem.

Prada

Historii marki nie trzeba tu przedstawiać bliżej. Każdy zna firmę, która w Mediolanie rozpoczęła produkcję skórzanych torebek i innych akcesoriów, by dzisiaj stać się szeroko rozpoznawalną marką, która tworzy między innymi, okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. Niepowtarzalny design, jakość i styl sprawiają, że są jedynymi z najbardziej pożądanych marek okularowych na świecie. W swojej ofercie mają kolekcję dla Pań i Panów. Dla Panów stworzona jest również dodatkowa linia: Prada Linea Rossa

Dolce & Gabbana

Dom mody Dolce&Gabbana jest znany na całym świecie. Tworzą nie tylko odzież i dodatki, ale również okulary korekcyjne i słoneczne. Co więcej ze swoją ofertą wychodzą nie tylko do kobiet i mężczyzn ale również i dzieci! Modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów, łącząc ze sobą różnorodność i styl. Są estetyczne, lekkie i wygodne a w kolekcji Dolce & Gabbana znajdzie się coś dla łaknących klasyki i nowoczesności.

MaxMara

Włoska marka, której projektanci stawiają na klasykę i elegancję w prostym wydaniu. Okulary dedykowane są dla kobiet i występują w wersji korekcyjnej jak i słonecznej. Stylem nawiązują do przeszłości, ale z nutą nowoczesności. Materiał z którego są wykonane oprawy jest wysokiej jakości, zaś na zausznikach znajdują się logowania marki.